ARP Innovation Pitch

Written by

ARP Innovation Pitch – konkurs dedykowany e-commerce

Bez kategorii| Views: 238

Masz startup i chcesz rozwinąć swoją działalność? Dzięki kolejnej edycji ARP Innovation Pitch masz okazję pokazać swój biznes dużym podmiotom i zyskać szansę na nawiązanie ciekawej współpracy.

Agencja Rozwoju Przemysłu oraz PGE Nowa Energia wspólnie zapraszają na XVII edycję konkursu ARP Innovation Pitch. Inicjatywa stanowi połączenie ciekawej formy warsztatowej, z realizacją konkursu. Formuła oparta jest na kilku etapach. Pierwszym z nich jest przedstawienie przez duże przedsiębiorstwa problemów z jakimi przychodzi im się borykać. Zadaniem start-upów jest przygotowanie innowacyjnego ich rozwiązania, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Najlepsze pomysły następnie są prezentowane przed ekspertami spółek, w połączeniu z panelem dyskusyjnym. Zakończeniem wydarzenia jest wyłonienie zwycięzcy, który otrzymuje możliwość współpracy z partnerem konkursu.

 

Kto może zgłosić się do ARP Innovation Pitch?

Konkurs dedykowany jest start-upom, które działają w obszarach:

  • e-commerce,
  • zdalnej obsługi klienta,
  • grywalizacji, a także komunikacji wewnętrznej
  • tworzenia nowych produktów

ARP Innovation Pitch to nie tylko zaprezentowanie profilu swojej firmy, ale przede wszystkim świetna okazja do nawiązania współpracy z liderami rynku oraz poszerzenia sieci kontaktów. To cenne doświadczenie, które jest szczególnie ważne, a zarazem trudne do osiągnięcia dla początkujących biznesów.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie odsyłamy na stronę: XVII Edycja ARP Innovation Pitch. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ARP Innovation Pitch – konkurs dedykowany e-commerce

czas na przeczytanie: 1 min