e-Izba Retailers Group

Written by

e-Izba Retailers Group powołana przez IGE

Bez kategorii| Views: 214

Izba Gospodarki Elektronicznej wraz z początkiem 2019 r. powołała w swoich strukturach nową grupę. Nadrzędnym celem e-Izba Retailers Group jest wsparcie firm z branży e-commerce oraz działań omnichannel.

 

e-Izba Retailers Group – zakres działań

Grupa ma charakter merytoryczny. W jej ramach będą omawiane i rozpatrywane ważne dla e-commerce kwestie:

  • Nowe technologie
  • Logistyka
  • Polityka cenowa
  • Zarządzanie projektami
  • Standardy innowacji
  • Digital marketing management
  • Intelligent retail
  • Digital transformation

e-Izba Retailers Groupe-Izba Retailers Group skupia przedstawicieli z obszaru, logistyki, płatności online, rozwiązania platformowe czy digital marketingu. Jej utworzenie jest wynikiem potrzeb rynkowych, które wskazują szereg aspektów, z jakimi muszą się zmagać managerowie e-commerce. Jak zaznaczają członkowie grupy, wymiana wiedzy i informacji w tym obszarze pozwoli na stworzenie platformy do dynamicznego rozwoju branży. Stanowi również realną pomoc we wdrażaniu zmian umożliwiających rozwój działań omnichannel i intelligent retail w organizacjach.

Działania grupy wspierane są przez polskich oraz międzynarodowych ekspertów, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem z zakresu wdrażania zmian w organizacjach na poziomie zarządów.

Przewodniczącą grupy zostanie Dorota Bachman, która jest Członkiem Rady Izby Gospodarki Elektronicznej oraz CEO Ravelo.

Pierwsze spotkanie inauguracyjne odbędzie się 23 stycznie 2019 r.

 

Czym jest Izba Gospodarki Elektronicznej

Izba Gospodarki Elektronicznej działa od 2013 r. Prezesem jest Patrycja Sass –Staniszewska. Decyzje o powołaniu izby podjęli przedstawiciele największych firm z branży e-commerce. Organizacja samorządu gospodarczego działa na rzecz rozwoju e-commerce w oparciu o współpracę know-how oraz jako reprezentant we wspólnym dialogu z instytucjami rządowymi i pozarządowymi. Prace Izby obejmują również tworzenie prawa dotyczącego e-commerce oraz wsparcie edukacji z zakresu handlu elektronicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-Izba Retailers Group powołana przez IGE

czas na przeczytanie: 1 min