Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

E-wolucja 2019

Wrzesień 12, godz. 08:00 - Wrzesień 13, godz. 17:00

1750PLN

Dlaczego warto wybrać konferencję E-wolucja? Bo to porządny zastrzyk merytorycznej i praktycznej wiedzy na temat sprzedaży zagranicznej! Włożyliśmy dużo serca i zaangażowania w dopracowanie konferencji tak, aby spełniała oczekiwania uczestników.

Tworząc konferencję E-wolucja skupiliśmy się na jednej ważnej rzeczy – wiedzy. Uczestnicząc w naszej konferencji masz pewność, że wychodząc z niej będziesz posiadał pełną wiedzę, która umożliwi zarówno Tobie, jak również Twojej firmie na owocną sprzedaż na rynkach zagranicznych. Nie ma znaczenia czy już sprzedajesz lub dopiero zaczynasz swoje pierwsze kroki w tym kierunku – dajemy 100% gwarancji, że wyjdziesz z naszej konferencji z pełną satysfakcją oraz wiedzą.

Spotkania jeden na jeden z prelegentami. Jeżeli masz dodatkowe pytanie dotyczące Twoich produktów czy sprzedaży na poszczególnych marketplacach – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki indywidualnej poradzie będziesz miał możliwość rozwiać wszelkie wątpliwości, jak i rozwiązać problemy, z którymi zetknąłeś się w trakcie sprzedaży. Zapisy na odpowiednią godzinę zostają udostępnione po zakupie biletu w mailu potwierdzającym jego zakup.

W tym roku postanowiliśmy przygotować 2 programy prelekcji o różnym stopniu zaawansowania.

Program STANDARD skierowany jest do osób, które chcą zacząć lub są dopiero na początku swojej drogi w sprzedaży zagranicznej.

Program ZAAWANSOWANY przygotowaliśmy dla doświadczonych sprzedawców, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje oraz być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku
e-commerce. Program zaawansowany opiera się przede wszystkim na warsztatach praktycznych pod czujnym okiem ekspertów.

Szczegóły

Start:
Wrzesień 12, godz. 08:00
Koniec:
Wrzesień 13, godz. 17:00
Koszt:
1750PLN
Strona internetowa:
https://e-wolucja.pl/

Organizatorzy

GoGlobal24
OEX E-Business

Miejsce

Centrum Konferencyjne Kopernik