Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Marketingu.pl

Wrzesień 18, godz. 10:00 - Wrzesień 19, godz. 17:00

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się w 18-19 września 2019 r. w EXPO XXI Warszawa. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz w specjalnej strefie EVENT MIX – firmy eventowe oraz te z rynku MICE. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu.

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Atutem wydarzenia jest starannie wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX. Co roku grono prelegentów zasilają takie sławy jak Dorota Wellman, Jurek Owsiak, Krzysztof Materna czy Paweł Tkaczyk.

Targom co roku towarzyszy specjalne wydanie katalogów targowych, zawierające bogatą ofertę upominków świątecznych i poligrafii.
Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine

Rejestracja internetowa ruszy 3 czerwca br.

Wszystkie zarejestrowane osoby proszone są o zabranie wizytówek i wydrukowanych identyfikatorów.

Rejestracja na miejscu – bezpłatna po okazaniu wizytówki lub zaproszenia od Wystawców.
Organizator zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Szczegóły

Start:
Wrzesień 18, godz. 10:00
Koniec:
Wrzesień 19, godz. 17:00
Strona internetowa:
https://festiwalmarketingu.pl/

Organizator

OOH magazine
Telefon:
32 206 76 77

Miejsce

Hala EXPO XXI