Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Innovation 2019

Kwiecień 16

849PLN

KONFERENCJA INNOVATION to praktyka, nie teoria

Edukujemy i inspirujemy do przyszłościowego myślenia o innowacji poprzez przedstawienie najciekawszych case studies pionierskich projektów, nowych idei i niezwykłych rozwiązań.

Zapraszamy międzynarodowych ekspertów, przedstawiając światowe trendy, nie zapominając przy tym o polskich innowacjach. Stawiamy na FUTURE THINKING i jego prawdziwe przykłady, dlatego prócz innowatorów z całego świata, podczas Konferencji można poznać także nagrodzonych Konkursu Innovation oraz w specjalnej strefie spotkać najciekawszych startupowców.

Konferencja INNOVATION to trzy bloki: INNOVATION FOR GOOD, w którym prelegenci będą szukać odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące wpływu innowacji na codzienne życie, GAMIFICATION OF LIFE gdzie zostaną zaprezentowane przenikające do naszej rzeczywistości obszary z gier video oraz  TECHNOLOGY HACKING REALITY, w której Adam Heartle, specjalista od spraw bezpieczeństwa w sieci, redaktor naczelny serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl, na żywo będzie hakował nasze umysły i telefony.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 16
Koszt:
849PLN
Strona internetowa:
https://innovation.sar.org.pl/#!/

Organizator

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Telefon:
5172845519

Miejsce

Forteca Kręglickich