Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XVI Targi eHandlu

Kwiecień 17

Tematem #1 Targów jest zawsze zwiększenie konwersji i sprzedaży. Staramy się by obok zagadnień optymalizacji biznesu pojawiało się także trochę inspiracji i wiedzy dotyczącej wysoce konkurencyjnych rynków. Targi to praktycznie jedyna okazja by poznać ludzi stojących za usługą i produktem i zapytać ich o to czego nie można wyczytać na stronie internetowej i nie powie osoba pracująca w customer support.

Podczas Targów możesz poznać nie tylko ludzi reprezentujących firmy na stoiskach! Masz szansę na zaangażowanie się podczas sesji Pytań i Odpowiedzi po każdej prezentacji jak i poznanie ludzi w przestrzeni networkingowej. Te relacje mogą zaprocentować w przyszłości. Każdy Wystawca jest motywowany, aby przygotował specjalną ofertę na swoje usługi dostępną tylko i wyłącznie dla Zwiedzających Targi. W zależności od usługi czy produktu możesz uzyskać rabat bądź dodatkowy okres testowy.

Pomimo, że uczestnictwo w prezentacjach jest bezpłatne staramy się dbać o to by agenda konkurowała z konferencjami, za które zwykle trzeba słono płacić. Wsród zaproszonych Prelegentów dominują praktycy oraz doświadczeni konsultanci. Po wielu latach doświadczeń, zdecydowaliśmy się przedstawiać szersze spektrum wiedzy na rzecz krótszych prezentacji. Taka formuła powoduje, że prezentacje stanowią impuls do rozmów kuluarowych oraz emocjonującej sesji Q&A.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 17
Strona internetowa:
https://targiehandlu.pl/

Organizator

Infoguru Sp. z o.o. Sp. k.
Telefon:
721 945 134

Miejsce

Expo Kraków