software house

Written by

Ideo nominowane do konkursu Ekomersy 2017

Bez kategorii| Views: 316

Ekomersy 2017 to 5. edycja jednego z najważniejszych konkursów w polskim internecie. Wśród finalistów znalazła się firma Ideo Software House i Agencja Interaktywna, która jest nominowana za 4 realizacje w kategoriach dla agencji.

 

Konkurs Ekomersy 2017

Konkurs Ekomersy organizowany jest do 2012 roku i stanowi jeden z najbardziej znaczących wydarzeń w polskim internecie. Jego celem jest wyłonienie firmy, usługi lub produktu, które w sposób znaczący wpłynęły na rozwój polskiego e-commerce.

Nagrody przyznawane są w 3 głównych kategoriach:

  • Kategorie dla dostawców produktów, usług dla sprzedających online
  • Kategorie dla agencji
  • Kategorie dla sklepów internetowych

Software HousePierwszy etap wyłonienia zwycięzców odbywa się poprzez głosowanie internautów. Każdy użytkownik może za pośrednictwem Facebooka oddać 5 głosów. Głosy można oddawać na oficjalnej stronie Ekomersy.

Z każdej kategorii przechodzi 60% nominowanych, którzy osiągnęli najwyższą ilość głosów. 29 listopada swoje głosy oddaje jury. Wygrywa nominowany, który uzyska łącznie największą ilość głosów.

 

Nominowane realizacje Ideo Software House

Aż 4 realizacje wykonane przez Ideo zakwalifikowały się do głosowania internautów w Kategorii dla agencji:

Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży:

  • Ideo Force z kampanią dla Uniformix – wdrożone działania obejmowały przeprowadzenie kampanii AdWords, Google Merchant Center oraz remarketingu. Kierowane były na rynek niemiecki dla niemieckiej wersji strony i analogicznie na polski.
  • Ideo z działaniami dla Emarket Anna Maziarz (meblemix.pl) – zaprojektowany i wdrożony sklep prezentuje najważniejsze treści w sposób klarowny i estetyczny. Ponadto został on m.in. zintegrowany z porównywarkami cen, wypozycjonowany, jak i promowany poprzez kampanię CPC

Najlepsza agencja wdrożeniowa:

  • Ideo z wdrożeniem BRW.com.pl – opracowany i wdrożony sklep posiada szereg funkcjonalności np. instrukcja montażu, moduły zniżek, listy życzeń. Ponadto sklep został zintegrowany z już wykorzystywanymi przez klienta platformami i systemami. Realizacja została doceniona w III edycji konkursu e-Commers Polska Awards oraz Webstarfestival.
  • Ideo z wdrożeniem iParts.pl – stanowi jedno z największych realizacji tego typu w Polsce. Platforma sklepu została oparta na autorskim systemie Edito CMS. System ERP połączono z zewnętrznym systemem logistycznym oraz z systemem katalogowania części TecDoc Webserivce CRM.

29 listopada 2017 będzie miała uroczysta gala, na której nastąpi ogłoszenie wyników oraz przyznanie nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ideo nominowane do konkursu Ekomersy 2017

czas na przeczytanie: 2 min