Audyt e-marketingowy

Written by

Licytacja WOŚP – Audyt e-marketingowy sklepu internetowego

Bez kategorii| Views: 160

Jest nam miło poinformować o licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której można wylicytować audyt e-marketingowy sklepu internetowego, który zostanie zrealizowany przez agencję interaktywną Ideo Force.

 

Zlicytuj audyt e-marketingowy sklepu internetowego

Audyt e-marketingowyAgencja Ideo Force dołączyła w tym roku do grona firm, które aktywnie wspierają WOŚP. Przedmiotem licytacji jest profesjonalny audyt e-marketingowy dla e-commerce. Pozwoli on na ocenę faktycznego stanu prowadzonego biznesu, jak również wskaże kierunek, w którym powinien się rozwijać biznes. Licytacja znajduje się pod tym adresem: Audyt e-marketingowy sklepu internetowego

Audyt e-marketingowy obejmuje usługi z zakresu:

  • SEO i pozycjonowanie – badane są wszystkie parametry, które mają wpływ na pozycjonowanie marki. Do analizy wykorzystywane są jedynie profesjonalne narzędzia: Screaming Frog, Ahrefs, MajesticSeo, Clusteric Link Auditor, Semstorm oraz narzędzia Google.
  • UX – przeprowadzona analiza UX pozwoli realnie podnieść współczynnik konwersji w e-sklepie. W ramach audytu realizowane są badania A/B czy badania użytkowników online.
  • Social media oraz komunikacja marki – analiza obejmuje ogólną ocenę mediów społecznościowych. Pod uwagę są brane takie aspekty jak content, język marki, zawartość graficzna czy ogólny wydźwięk komunikacyjny z użytkownikami.
  • Ocena kampanii reklamowych – dobra kampania jest oparta na dogłębnej analizie konkurencji otoczenia firmy. Realizacja analizy marketingowej pozwala na ocenę zmian w otoczeniu i jest wyjściem do przygotowania przemyślanego planu marketingowego.

Licytacja jest nie tylko szansą na realizację profesjonalnego audytu, który może realnie wpłynąć na sprzedaż w sklepie internetowym. To przede wszystkim okazja do pomocy dzieciom i dołożenie swojej cegiełki w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcja kończy się 12 stycznia 2019 r. o godzinie 18:29:35.

Zebrane pieniądze podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Finał już 13 stycznia 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Licytacja WOŚP – Audyt e-marketingowy sklepu internetowego

czas na przeczytanie: 1 min