O NAS

Ideo – Software House i Agencja Interaktywna

Posiadamy kompetencje i wiedzę z zakresu projektowania i wdrażania złożonych aplikacji IT, intranetów oraz platform dedykowanych. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów e-commerce oraz platform B2B, które są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań Klienta (i jego Klientów). Nasze autorskie systemy sprawdzają się w projektach Black red White, Lynka, Cobi, iParts, Tikkurila czy Liberty Motors. Cechują się wysoką wydajnością, połączoną z intuicyjnością oraz prostotą obsługi.

Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne nagrody, które zostały przyznane projektom naszego autorstwa, m.in.:

  • Nagroda na Webstarfestivalu dla BRW.com.pl jako najlepszy sklep internetowy w kategorii „Dom i Ogród”
  • Wyróżnienie w III edycji konkursu e-Commerce Polska Awards dla BRW.com.pl
  • Wyróżnienie Money.pl w rankingu najlepszych sklepów w kategorii sklepów specjalistycznych w branży motoryzacyjnej dla Iprats.pl

Zdobyte przez lata doświadczenie w tworzeniu skutecznych platform sprzedażowych (zarówno e-commerce, jak i B2B) zrodziło w nas chęć dzielenia się wiedzą z otoczeniem, poprzez uruchomienie nowej marki pod szyldem E-Commerce Software House. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do wzrostu poziomu e-commerce w Polsce, a niniejszy blog będzie rzetelnym źródłem wiedzy i inspiracji w tej dziedzinie.

 

Nasze usługi: E-commerce

Zrealizowane przez nas projekty: Realizacje.

 

Comments are closed.