Amazon pop-up fashion shop

Written by

Pierwszy w Europie modowy pop-up store Amazon

Bez kategorii| Views: 222

W Londynie, przy Baker Street, stanął pierwszy w Europie pop-up store Amazon. Unikalny sklep, który z założenia ma działać tylko przez pewien czas. Ten, będzie funkcjonował jedynie przez 5 dni, po których zostanie zamknięty. Mierzący około 300 mkw. lokal ma przede wszystkim dostarczyć klientom unikalne doświadczenia zakupowe.

Ze wskazaniem na modę

Pop-up store firmy Amazon jest miejscem, w którym klienci w głównej mierze odnajdą produkty z branży modowej. Podczas zakupów skorzystać można z porad profesjonalnych stylistów, z modowych warsztatów czy też posłuchać muzyki na żywo i napić się świeżego soku. Wystrój miejsca ma zmieniać się każdego dnia, co stanowi kolejną atrakcję tego miejsca. Niezliczona ilość urozmaiceń sprawia, że zakupy w tym miejscu dokonywane są przy okazji odbierania unikalnych modowych wrażeń.

Właściciele stawiają na ubrania i akcesoria najbardziej znanych marek premium, takich jak: Levi’s, Vans, Tommy Hilfiger czy Calvin Klein. Nie zabraknie też produktów własnych firmy Amazon.

Możliwości pop-up store Amazon

Amazon fashion pop-up storeTen nowy sklep, to kontynuacja strategii budowanej wokół wprowadzania kolejnych placówek Amazon Go – bezobsługowych, w pełni zautomatyzowanych sklepów. Więcej na ten temat pisaliśmy na naszym blogu, w artykule – Amazon Go – tam, gdzie handel stacjonarny spotyka się z e-commerce.

W londyńskim pop-up store, zakupów można dokonać za pomocą aplikacji mobilnej na swoim urządzeniu bądź dzięki umieszczonym w sklepie tabletom, które niejako „przy okazji” pozwolą na prezentację pełnej oferty firmy. Produkty można odebrać na miejscu lub skorzystać z opcji dostawy pod wskazany adres.
Aplikacja firmy Amazon korzysta z opartego na QR kodzie własnego, autorskiego rozwiązania -SmileCodes. Umożliwia ona między innymi wybieranie i zapisywanie produktów, aby zakupu dokonać w dowolnym czasie.

Susan Saideman – wiceprezes europejskiego Amazon Fashion jest pełna nadziei, że nowopowstały sklep będzie miejscem dostarczającym wiele emocjonalnych przeżyć podczas modowych zakupów. Zapewnia o tym, że dobór najlepszych produktów i marek, ma w pełni usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Projekt wprowadzania podobnych sklepów ma być w ciągłej fazie rozwoju. W najbliższym czasie nowe butiki typu pop-up store pojawią się również w największych miastach Stanów Zjednoczonych.

zdjęcia: Amazon.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pierwszy w Europie modowy pop-up store Amazon

czas na przeczytanie: 2 min